Pereiti prie turinio

Kontaktai

Valstybinė liginių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos - http://www.vlk.lt

Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos - http://vvkt.lt/

Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba - http://www.vaspvt.gov.lt/

Higienos institutas - http://www.hi.lt/

Registracija pas gydytoją internetu – www.sergu.lt

 

Dėl sutarčių sudarymo, prašome kreiptis į VĮ Registrų centro Centrinio padalinio (Vinco Kudirkos g. 18-3, 03105 Vilnius) E. sveikatos skyriaus vyriausiąją specialistę Vilmą Kasiulynienę tel. +370 5 268 8313, vilma.kasiulyniene@registrucentras.lt.

Dėl techninių klausimų galima kreiptis į VĮ Registrų centro Centrinio padalinio (Vinco Kudirkos g. 18-3, 03105 Vilnius) E. sveikatos skyriaus vyriausiąjį ekspertą Tomą Uptą tel. +370 5 236 4577, Tomas.Uptas@registrucentras.lt.

Dėl teisinių klausimų, susijusių su e. sveikatos sistema, galima kreiptis į Sveikatos apsaugos ministerijos Sveikatos priežiūros išteklių ir inovacijų valdymo departamento E. sveikatos koordinavimo ir įgyvendinimo skyriaus specialistus. Dėl teisinių klausimų, susijusių su receptu rašymu ar išdavimu, galima kreiptis į Sveikatos apsaugos ministerijos Farmacijos departamento Vaistinių ir farmacijos specialistų skyrių.

 

Sertifikatų teikėjų kontaktai:

1. Registrų centro Sertifikatų centras - Elektroninis.lt pagalbos tarnyba

2. Asmens tapatybės kortelės (Asmens dokumentų išrašymo centras prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos) - Kontaktinė informacija

3. UAB „Skaitmeninio sertifikavimo centras“- Kontaktinė informacija