Pereiti prie turinio
 

Sveiki atvykę į e. sveikatos portalą!

Informuojame, kad valstybės įmonė Registrų centras diegia naują pasirašymo technologiją LocalSign, kuri leidžia Registrų centro sistemose pasirašyti dokumentus sklandžiau ir greičiau, naudojant Jums patinkančias interneto naršykles ir operacines sistemas (Windows, Linux, etc.). Senoji pasirašymo technologija nebeveiks nuo š.m. liepos 1 d. Todėl prašome iki liepos 1 d. pasirengti savo kompiuterius darbui su nauja pasirašymo technologija. Visą tam reikalingą informaciją rasite http://www.elektroninis.lt/lt/paruosti-kompiuteri/nid-469, aktuali dalis:

Dėl aukščiau nurodytų priežasčių, nuo š.m. birželio 4 d., dokumentų pasirašymo lange galite matyti tokį įspėjimą:

  Naujiena

 

ESPBI IS STATISTIKA

 

Dėl klausimų, susijusių su ESPBI IS, prašome kreiptis į VĮ Registrų centro Konsultacijų centro specialistus tel. +370 5 236 4577, el. paštu e.sveikata@registrucentras.lt.

Telefonu naudotojai konsultuojami I–IV 8:00–17:00, V 8:00–15:45.

6:00–8:00 ir 17:00–22:00 skambučiai nukreipiami budinčiam sistemų administratoriui. Prašome kreiptis tik sistemos sutrikimų atveju.

 

Šiame tinklapyje galėsite prisijungti prie e. sveikatos sistemos. Ją sudaro centrinė e. sveikatos informacinė sistema (Elektroninės sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo infrastruktūros informacinė sistema – ESPBI IS) bei jos posistemės – elektroninis receptas ir medicininiai vaizdai. Portale rasite šiuos pagrindinius funkcionalumus: informacija apie gydymą, tyrimai ir siuntimai, receptai, medicininiai vaizdai, informacija apie skiepus, pažymos.

Atkreipiame pacientų ir jų atstovų dėmesį, kad paciento elektroniniai sveikatos įrašai e. sveikatos portale bus matomi tik tuomet, kai pacientui sveikatos priežiūros ir farmacijos paslaugas teikiančios įstaigos šiuos įrašus elektroniniu būdu perduos į ESPBI IS. Sveikatos priežiūros įstaigų pasirengimas teikti elektroninius sveikatos įrašus į ESPBI IS vyksta laipsniškai. Įstaigos, kurios dalyvavo e. sveikatos sistemos 2009–2015 m. plėtros projektuose duomenis pradeda teikti pirmiausia. Kitos pasirengusios įstaigos duomenis pradės teikti vėliau.

 

Norintiems sudaryti sutartį dėl naudojimosi ESPBI IS

Nuo 2019 m. sausio 1 d. valstybės įmonėje Registrų centras pradėjo veikti elektroninė dokumentų valdymo sistema, todėl sutarčių sudarymą skatiname atlikti elektroninėje erdvėje.

Suderinkite sutarties tekstą su VĮ Registrų centru, parenkite sutartis ADOC formatu ir patvirtinkite jas kvalifikuotu elektroniniu parašu naudojantis šia paslauga:  http://www.archyvai.lt/lt/paslaugos_53/adoc-dokumentai.html .

 

Asmens duomenų apsauga

Valstybės įmonė Registrų centras tvarkydama fizinių asmenų asmens duomenis kelia sau pagrindinį tikslą - saugoti žmogaus pagrindines teises ir laisves, visų pirma jo teisę į asmens duomenų apsaugą, ir užtikrinti aukštą asmens duomenų apsaugos lygį. Detali informacija.

 

Nacionalinis transplantacijos biuras

Norėdami elektroniniu būdu užpildyti sutikimą arba nesutikimą tapti audinių ir (ar) organų donoru po mirties spauskite čia

 

Naudinga informacija

Rekomendacijos ESPBI IS naudotojo darbo vietai

Instrukcija sveikatos priežiūros įstaigoms ir vaistinėms kaip sudaryti sutartį ir pradėti naudotis ESPBI IS  SPĮ, kurios planuoja naudotis ESPBI IS per esveikata.lt portalą viešojo rakto generuoti nereikia !

Patvirtintas Elektroninės sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo infrastruktūros informacinės sistemos naudotojų informacinių sistemų ir registrų pakeitimų valdymo proceso aprašas, kuriuo turi vadovautis naudotojai turintys savo informacinių sistemų ir/ar registrų integracines sąsajas su ESPBI IS.

E. sveikatos naudojimosi gairės

Sveikatos priežiūros įstaigų, dalyvavusių e.sveikatos sistemos 2009-2015 m. plėtros programoje, sąrašas

www.elektroninisparasas.lt

ESPBI IS administratoriaus vaidmens suteikimo sveikatos priežiūros įstaigos atstovui tvarka

Paketinis dokumentų pasirašymas žiniatinklio priemonėmis

Informaciniai filmukai kaip sugeneruoti vaiko sveikatos pažymos peržiūros kodą, išrašyti vaiko gimimo pažymėjimą, mirties liudijimą, e.receptą ir t.t.