PRISIJUNGTI

Išankstinės pacientų registracijos sistema (IPR IS)

2020-01-03

Šiuo metu yra atliekami Išankstinės pacientų registracijos informacinės sistemos (IPR IS) integracijos ir tobulinimo darbai. Siekiant užtikrinti sklandų perėjimą iš portalo sergu.lt į atnaujintą IPR IS (esveikata.lt), sveikatos priežiūros įstaigos (SPĮ) prie atnaujintos sistemos  bus prijungiamos palaipsniui. Apie pasiruošimo planą ir reikalingus atlikti veiksmus SPĮ bus informuotos individualiai.
Pereinamuoju laikotarpiu SPĮ naudosis dvejomis skirtingomis pacientų registracijos sistemomis: sergu.lt portalu arba IPR IS.
 
SPĮ, kurios naudoja savo informacines sistemas (IS) ir planuoja publikuoti vizitų laikus per IPR IS, turėtų inicijuoti techninius darbus, kad jų įstaigos IS būtų pritaikyta dirbti su IPR IS integracinių sąsajų pagalba.
Kviečiame SPĮ su VĮ RC sudaryti IPR IS naudojimosi sutartis (užpildę sutarties formą Word formatu, atsiųskite  žemiau nurodytu el.paštu) ir pradėti rengtis sisteminiams pakeitimams. Dėl klausimų, susijusių su IPR IS, prašome kreiptis telefonu +370 5 236 4577 arba e.sveikata@registrucentras.lt
 
Integracinių sąsajų dokumentacija:
IPR IS aprašymas
Techninė medžiaga (mokymų aplinka) - https://iprws-mokymai.esveikata.lt/swagger-ui.html
 
Instrukcijos pacientams:
 
Instrukcijos IPR administratoriams:
 
Instrukcijos registratoriams–specialistams ir talonų tvarkytojams: