Grįžti į įprastinę versiją ›
Registruotis vizitui Prisijungti

ESPBI IS administratoriams

ESPBI IS administratoriaus vaidmens suteikimo SPĮ atstovui tvarka:

Asmens sveikatos priežiūros įstaigos (toliau – SPĮ), kurios yra sudarę sutartį su  su Registrų centru dėl Elektroninės sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo infrastruktūros informacinės sistemos (toliau – ESPBI IS) naudojimo ir norinčios SPĮ atstovui suteikti  SPĮ administratoriaus vaidmenį, turi:

  1. Užpildyti prašymo formą, kurią pasirašo įstaigos vadovas ar įgaliotas įstaigos atstovas. Prašymo forma.
  2. Asmuo, kuriam suteikiamas ESPBI IS administratoriaus vaidmuo, užpildyti pasižadėjimą, kurį pasirašo asmuo, kuriam bus suteikiama administratoriaus rolė. Pasižadėjimo forma.


Užpildyta prašymo forma ir asmens pasižadėjimas siunčiami valstybės įmonei Registrų centrui (toliau – RC) elektroninio pašto adresu e.sveikata@registrucentras.lt .
RC, teigiamai įvertinęs pateiktą prašymą, SPĮ atstovui suteikia ESPBI IS administratoriaus teises.
SPĮ įsipareigoja pranešti RC apie pasibaigusius darbo santykius ar darbuotojui pradėjus eiti pareigas, nesusijusias su ESPBI IS.

ESPBI IS administratoriaus rolė suteikia galimybę:

  • Įdarbinti / išdarbinti specialistus;
  • Koreguoti įstaigos kontaktinius duomenis.
Į viršų

Slapukai

Šioje svetainėje naudojami slapukai

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami būtinieji ir nebūtinieji slapukai. Būtinieji slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą, yra įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, naudojame nebūtinuosius slapukus. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su nebūtinųjų slapukų įdiegimu ir naudojimu. Nepaspaudus „Sutinku“ ar išjungus šį pranešimą į įrenginį bus įrašomi tik būtinieji slapukai.

Daugiau informacijos ›

Sutinku