Grįžti į įprastinę versiją ›
Registruotis vizitui Prisijungti

Slapukai

Slapukai (angl. Cookie)  – tai nedideli informacijos failai, kuriuos interneto svetainės lankytojo naudojamo įrenginio (kompiuterio, telefono ar planšetės) naršyklė priima iš interneto svetainės ir išsaugo juos lankytojo įrenginyje.

Interneto svetainėje naudojami slapukai leidžia interneto svetainei prisiminti informaciją apie lankytojo naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus, kad lankytojas galėtų naudotis visomis interneto svetainės galimybėmis. Taip pat slapukai leidžia stebėti lankymosi svetainėje dažnumą ir rinkti bendrą statistinę informaciją apie lankytojų skaičių.   

Šioje interneto svetainėje naudojami šių tipų slapukai:

  1. Būtinieji slapukai. Šie slapukai yra būtini interneto svetainės veikimui. Slapukai leidžia naršyti interneto svetainėje ir naudotis jos funkcijomis (pvz., saugiai prisijungi prie interneto svetainės, atsiskaityti už elektronines paslaugas ir pan.). Būtinieji slapukai Registrų centro interneto svetainėje naudojami nesant lankytojo sutikimo, o tik pateikiant informaciją apie juos

  2.  Nebūtinieji slapukai. Šio tipo slapukai naudojami interneto svetainės lankytojo sutikimu. Jeigu lankytojas nesutinka, kad į jo kompiuterį ar į kitą galinį įrenginį būtų įrašomi slapukai, jis gali pakeisti interneto naršyklės nustatymus ir išjungti slapukus:

  • Funkciniai slapukai. Šis slapukų tipas leidžia interneto svetainei įsiminti informaciją apie naudotoją, išsaugoti pasirinktus nustatymus ir personalizuoti interneto svetainėje pateikiamą turinį (pvz., lankytojo šalis, interneto naršyklėje nustatyta kalba ir kt.);

  • Analitiniai slapukai. Slapukai renka duomenis apie interneto svetainių naudojimą ir padeda Registrų centrui tobulinti interneto svetaines (pvz., apskaičiuojamas lankytojų skaičius, nustatomos lankomos svetainės sritys ir kt.).

Slapukai:

Slapuko pavadinimas

Naudojimo paskirtis

Sukūrimo momentas

Galiojimo laikas

Naudojami duomenys

Būtinieji slapukai
PHPSESSID

Skirtas naudotojo sesijai palaikyti

Jungiantis prie interneto svetainėsIki naršyklės išjungimo

Saugo atsitiktinę unikalų skaičių ar raidžių seką.

Nebūtinieji slapukai

Funkciniai slapukai

-

-

--

-

Analitiniai slapukai

_ga

Google Universal Analytics. Informacijai apie interneto svetainės lankomumą rinkti

Užėjus į svetainę2 metus

Unikalus identifikatorius.
Jeigu vartotojas prisijungęs prie „Google“ paskyros, atpažįstamas IP adresas, vartotojo asmeniniai duomenys: vardas, lytis ir pan.

CONSENTYouTube rinkti anoniminius statitinius duomenisUžėjus į svetainę2 metusYouTube šį slapuką nustato per įterptus YouTube vaizdo įrašus ir registruoja anoniminius statistinius duomenis.
Reklaminiai slapukai
YSCYouTube vaizdo įrašų peržiūros stebėjimuiUžėjus į svetainęSesijaiYouTube nustato šį slapuką, kad galėtų stebėti YouTube puslapiuose įterptų vaizdo įrašų peržiūras
VISITOR_INFO_LIVEYouTube pralidumo nustatymuiUžėjus į svetainę5 mėnesiai 27 dienosYouTube nustato šį slapuką, kad išmatuotų pralaidumą ir nustatytų ar naudotojui rodoma nauja ar sena grotuvo sąsaja.
yt-remote-device-idYouTube naudotojų nuostatoms išsaugotiUžėjus į svetainęNuolatinisYouTube nustato šį slapuką, kad išsaugotų naudotojo vaizdo įrašų nuostatas naudojant įterptus YouTube vaizdo įrašus.
yt.innertube::requestsYouTube informacijai apie peržiūrėtus vaizdo įrašus išsaugotiUžėjus į svetainęNuolatinisYouTube nustato šį slapuką, kad užregistruotų unikalų ID ir išsaugotų duomenis apie naudotojo peržiūrėtus YouTube vaizdo įrašus.
yt.innertube::nexltdYouTube informacijai apie peržiūrėtus vaizdo įrašus išsaugotiUžėjus į svetainęNuolatinisYouTube nustato šį slapuką, kad užregistruotų unikalų ID ir išsaugotų duomenis apie naudotojo peržiūrėtus YouTube vaizdo įrašus.
yt-remote-connected-devicesYouTube naudotojų nuostatoms išsaugotiUžėjus į svetainęNuolatinisYouTube nustato šį slapuką, kad išsaugotų naudotojo vaizdo įrašų nuostatas naudojant įterptus YouTube vaizdo įrašus.

Lankytojui atsisakius kai kurių slapukų, gali sulėtėti naršymo internete sparta, apribotas tam tikrų interneto svetainės funkcijų veikimas.

 

Į viršų

Slapukai

Šioje svetainėje naudojami slapukai

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami būtinieji ir nebūtinieji slapukai. Būtinieji slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą, yra įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, naudojame nebūtinuosius slapukus. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su nebūtinųjų slapukų įdiegimu ir naudojimu. Nepaspaudus „Sutinku“ ar išjungus šį pranešimą į įrenginį bus įrašomi tik būtinieji slapukai.

Daugiau informacijos ›

Sutinku