Grįžti į įprastinę versiją ›
Registruotis vizitui Prisijungti

Nuotolinės prekybos receptiniais vaistiniais preparatais ir MPP posistemė

Nuotolinės prekybos receptiniais vaistiniais preparatais ir MPP posistemė (NPRVP IS) - IS yra ESPBI IS posistemė, skirta inicijuoti receptinių vaistinių preparatų ir/ar MPP nuotolinę prekybą, pacientui įvertinus prekybos sąlygas, rinkos dalyvių siūlomas kainas, priemokas ir asortimentą, bei suformuotą pageidaujamų vaistinių preparatų/MPP sąrašą perduodant aptarnauti į pasirinktą internetinę vaistinę.

Anksčiau nebuvo galimybės Lietuvoje aptarnauti Lietuvoje išrašytus e. receptus nuotoliniu būdu, todėl šiuo sukūrus NPRVP IS buvo sudaryta galimybė gyventojams patogiai, neišvykstant iš namų, nuotoliniu būdu įsigyti jiems paskirtus vaistinius preparatus ir (ar) medicinos pagalbos priemones (MPP), užtikrinant asmens duomenų saugumą ir sudarant sąlygas vienoje vietoje palyginti skirtingų nuotolinių vaistinių siūlomas vaistų kainas, palyginti su nuotoline vaistų prekyba susijusios veiklos patrauklumą (farmacinės paslaugos teikimo laikas, būdai, pristatymas). Nuotolinė prekyba receptiniais vaistiniais preparatais yra reglamentuota ir realizuota ESPBI IS bei didžiųjų Lietuvos vaistinių IS pusėje, kuris leistų tokią prekybą vykdyti.

Nuotoliniu būdu per NPRVP IS receptiniais vaistais bei medicinos pagalbos priemonėmis prekiaujančios vaistinės:

UAB "Gintarinė vaistinė";

UAB "Nemuno vaistinė" (Camelia);

BENU Vaistinė Lietuva, UAB;

AZETA VAISTINĖ, UAB (Eurovaistinė).

Puslapis sukurtas:
Puslapis atnaujintas:
2023-03-30
2024-02-22
Spausdinti
Į viršų

Slapukai

Šioje svetainėje naudojami slapukai

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami būtinieji ir nebūtinieji slapukai. Būtinieji slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą, yra įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, naudojame nebūtinuosius slapukus. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su nebūtinųjų slapukų įdiegimu ir naudojimu. Nepaspaudus „Sutinku“ ar išjungus šį pranešimą į įrenginį bus įrašomi tik būtinieji slapukai.

Daugiau informacijos ›

Sutinku