Grįžti į įprastinę versiją ›
Registruotis vizitui Prisijungti

Laboratorinių tyrimų projektas

Įgyvendinant Projektą bus sukurta Medicinos nomenklatūrų ir klasifikatorių valdymo IS ir funkcionalumai laboratorinių tyrimų aprašymo nomenklatūrai ir susijusiems laboratorinių tyrimų klasifikatoriams valdyti ir palaikyti. Medicinos nomenklatūrų ir klasifikatorių valdymo IS bus realizuota duomenų mainų sąsaja laboratorinių tyrimų nomenklatūros ir klasifikatorių perdavimui į ESPBI IS.

 • Įgyvendinant Projektą bus modernizuoti ir sukurti šie ESPBI IS komponentai:
  • sukurta nauja el. paslauga „„Laboratorinių tyrimų rezultatų ir užsakymų aprašymo naudojant tarptautines nomenklatūras, formuojant elektroninius sveikatos įrašus, elektroninės paslaugos sveikatos priežiūros specialistams sukūrimas“.;
  • sukurta Laboratorinių tyrimų posistemė, kurioje bus realizuoti funkcionalumai, susiję su laboratorinių tyrimų užsakymu ir rezultatų perdavimu;
  • modernizuoti ESPBI IS komponentai, susiję su laboratoriniais tyrimais – e. sveikatos portalo posistemė, klasifikatorių posistemė, ESI posistemė, duomenų mainų posistemė.
  • ESPBI IS bus realizuota duomenų mainų sąsaja laboratorinių tyrimų nomenklatūros ir klasifikatorių duomenų priėmimui iš Medicinos nomenklatūrų ir klasifikatorių valdymo IS;
  • ESPBI IS bus realizuota duomenų mainų sąsaja laboratorinių tyrimų nomenklatūros perdavimui HIS ir LIS;
  • ESPBI IS bus realizuota duomenų mainų sąsaja laboratorinių tyrimų duomenų apsikeitimui tarp ESPBI IS, HIS ir LIS.
 • Projekto įgyvendinimo metu bus įsigyjamos papildomos paslaugos susijusios su aukščiau įvardintų ESPBI IS komponentų modernizavimu ir Medicinos nomenklatūrų ir klasifikatorių valdymo IS sukūrimu. Projekto įgyvendinimo metu aukščiau neįvardinti ESPBI IS komponentai modernizuojami ir kuriami nebus.
 • Projekto įgyvendinimo metu HIS ir LIS modernizuojamos nebus.
Puslapis sukurtas:
Puslapis atnaujintas:
2023-06-29
2024-02-19
Spausdinti
Į viršų

Slapukai

Šioje svetainėje naudojami slapukai

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami būtinieji ir nebūtinieji slapukai. Būtinieji slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą, yra įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, naudojame nebūtinuosius slapukus. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su nebūtinųjų slapukų įdiegimu ir naudojimu. Nepaspaudus „Sutinku“ ar išjungus šį pranešimą į įrenginį bus įrašomi tik būtinieji slapukai.

Daugiau informacijos ›

Sutinku