|
Grįžti į įprastinę versiją ›
E. sveikatos sistemos apkrova padidėjusi
Registruotis vizitui Prisijungti

E. recepto posistemė

E. recepto posistemė – skirta gydytojo pacientui skiriamų vaistų, įskaitant ir ekstemporaliųjų vaistų, kompensuojamųjų MPP ar medicinos priemonių elektroninių receptų išrašymui, centralizuotam saugojimui ir pateikimui vaistinėms įgyvendinti, duomenų apie išduotus vaistus, kompensuojamąsias MPP ir medicinos priemones tvarkymui.

Farmacijos specialistai gali išduoti vaistus ir MPP pagal pacientams išrašytus e. receptus ir pateikti informaciją apie išduotus vaistus. Sistemoje galima peržiūrėti, kokie e. receptai pacientui buvo išrašyti, kokie vaistai pagal juos buvo išduoti. Prisijungę prie savo paskyros, pacientai gali pasiekti informaciją apie išrašytus e. receptus ir pagal juos įsigytus MPP, vaistus bei jų vartojimą.

Puslapis sukurtas:
Puslapis atnaujintas:
2023-03-30
2023-10-09
Spausdinti
Į viršų

Slapukai

Šioje svetainėje naudojami slapukai

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami būtinieji ir nebūtinieji slapukai. Būtinieji slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą, yra įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, naudojame nebūtinuosius slapukus. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su nebūtinųjų slapukų įdiegimu ir naudojimu. Nepaspaudus „Sutinku“ ar išjungus šį pranešimą į įrenginį bus įrašomi tik būtinieji slapukai.

Daugiau informacijos ›

Sutinku