|
Grįžti į įprastinę versiją ›
E. sveikatos sistemos apkrova padidėjusi
Registruotis vizitui Prisijungti

Specialistams

v

Informuojame, kad  balandžio 2 d. (antradienį) 22 val. E. sveikatos sistemoje (ESPBI ir IPR IS gamybinėse aplinkose) atsisakoma nesaugių TLS protokolų šifravimo rinkinių.
Įstaigos, nepritaikiusios savo sistemų naujiems protokolų šifravimo rinkiniams, negalės naudotis E. sveikatos sistema.

Atnaujinta Išankstinė pacientų registracijos sistema: patogesnis vizito pas gydytoją planavimas

Registracija pa​s gydytojus int​ernetu nuo šiol​ bus dar patoge​snė – šią savai​tę pradėjo veik​ti Išankstinės ​pacientų regist​racijos informa​cinės sistemos ​(IPR IS) funkci​onalumai, sutei​kiantys ...

SAM primena: nuo rugsėjo 1-osios visos šalies gydymo įstaigos pacientų duomenis privalo tvarkyti e. sveikatos sistemoje

SAM primena: nu​o rugsėjo 1-osi​os visos šalies​ gydymo įstaigo​s pacientų duom​enis privalo tv​arkyti e. sveik​atos Sveikatos ​apsaugos minist​erija (SAM) pri​mena, kad gydym​o įstaigos, dar​ nepasirašiusi.​..

Į viršų

Slapukai

Šioje svetainėje naudojami slapukai

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami būtinieji ir nebūtinieji slapukai. Būtinieji slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą, yra įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, naudojame nebūtinuosius slapukus. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su nebūtinųjų slapukų įdiegimu ir naudojimu. Nepaspaudus „Sutinku“ ar išjungus šį pranešimą į įrenginį bus įrašomi tik būtinieji slapukai.

Daugiau informacijos ›

Daugiau informacijos (nuoroda) ›

Sutinku