|
Grįžti į įprastinę versiją ›
E. sveikatos sistemos apkrova padidėjusi
Registruotis vizitui Prisijungti

Naujiems ESPBI naudotojams

Norėdami sudaryti sutartį dėl ESPBI IS naudojimo:

  1. Susipažinkite su pridėta instrukcija, kaip sudaryti sutartį ir pradėti naudotis ESPBI IS. Užpildykite paskutiniame lape esančią  registracijos formą.
  2. Užpildykite rinkmenas:
  • Sveikatos priežiūros įmonės, kurios planuoja naudotis ESPBI IS per www.esveikata.lt portalą, viešojo rakto generuoti nereikia.
  • Įmonėms, kurios teikia informaciją apie darbuotojų įdarbinimus į Valstybinių ligonių kasų Metas posistemę, įdarbinimo formos pildyti ir teikti nereikia.
  • Jei tokios informacijos į Metas arba SPELIP posistemę neteikiate, prašome pateikti įdarbinimo formą kartu su analogišku skenuotu dokumentu su įstaigos vadovo parašu ir įstaigos antspaudu.
  • Užpildykite kontaktinių asmenų formą, kurią prašome pateikti dviem formatais: Excel ir analogišką skenuotą dokumentą su įstaigos vadovo parašu ir įstaigos antspaudu.
  1. Užpildytas formas ir prašomus dokumentus siųskite el. paštu versloklientai@registrucentras.lt.
  2. Gavę prašymą, paruošime ir atsiųsime sutarties projektą susiderinimui. 

 

Duomenų teikimo sutarties forma sveikatos priežiūros įstaigoms, kurios E. sveikatos paslaugomis naudojaisi per e. sveikatos portalą

Duomenų teikimo sutarties forma sveikatos priežiūros įstaigoms, kurios E. sveikatos paslaugomis naudojaisi per ESPBI IS duomenų mainų posistemę

Duomenų teikimo sutarties forma vaistinėms

Puslapis sukurtas:
Puslapis atnaujintas:
2023-06-02
2024-04-23
Spausdinti
Į viršų

Slapukai

Šioje svetainėje naudojami slapukai

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami būtinieji ir nebūtinieji slapukai. Būtinieji slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą, yra įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, naudojame nebūtinuosius slapukus. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su nebūtinųjų slapukų įdiegimu ir naudojimu. Nepaspaudus „Sutinku“ ar išjungus šį pranešimą į įrenginį bus įrašomi tik būtinieji slapukai.

Daugiau informacijos ›

Sutinku