Grįžti į įprastinę versiją ›
Registruotis vizitui Prisijungti

Tarpvalstybinis ES e. receptas

Registrų centras, bendradarbiaudamas su Elektroninės sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo infrastruktūros informacinės sistemos (ESPBI IS) valdytoja Sveikatos apsaugos ministerija, įgyvendino Lietuvos nacionalinio e. sveikatos kontaktų centro informacinės sistemos (LNKC IS) sukūrimo ir įdiegimo projektą.

Projekto tikslas:

  • Užtikrinti tarpvalstybinį bendradarbiavimą su kitų ES šalių nacionaliniais kontaktų centrais, atstovauti Lietuvos Respublikos poziciją ES institucijose bei užtikrinti tarpinstitucinį bendradarbiavimą šalies viduje.
  • Teikti centralizuotą paciento informaciją ne tik LR, bet ir ES ribose, tuo tikslu gauti IS e. receptas ir kitų vystomų IS, ES atitikties patvirtinimą (toliau - sertifikatą), integruoti IS į ES tinklą, užtikrinti IS versijų atnaujinimą.

 

Lietuvos nacionalinis elektroninės sveikatos kontaktų centras – ESPBI IS platforma, skirta keistis elektroninės sveikatos sistemos dokumentais ir duomenimis su kitų Europos Sąjungos valstybių nacionaliniais elektroninės sveikatos kontaktų centrais ir elektroninių sveikatos paslaugų integruotam teikimui užtikrinti.

Sukurtas funkcionalumas leidžia Lietuvai keistis e. recepto duomenimis visoje Europoje, o taip pat leidžia į Lietuvą atvykusiems ES piliečiams su savo e. receptais mūsų šalyje įsigyti jiems reikalingų vaistinių preparatų.

Į rūpimus klausimus atsakymus rasite DUK skiltyje.

 

Į viršų

Slapukai

Šioje svetainėje naudojami slapukai

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami būtinieji ir nebūtinieji slapukai. Būtinieji slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą, yra įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, naudojame nebūtinuosius slapukus. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su nebūtinųjų slapukų įdiegimu ir naudojimu. Nepaspaudus „Sutinku“ ar išjungus šį pranešimą į įrenginį bus įrašomi tik būtinieji slapukai.

Daugiau informacijos ›

Sutinku