Grįžti į įprastinę versiją ›
Registruotis vizitui Prisijungti

IPR atskyrimo nuo ESPBI projektas

Išankstinės pacientų registracijos informacinės sistemos (toliau - IPR IS) atskyrimo nuo ESPBI IS projekto tikslas – padidintas IPR IS prieinamumas ir IPR IS izoliavimas nuo ESPBI IS pokyčių duomenų lygyje.

Šiuo metu IPR IS yra dalis ESPBI IS ir todėl turime tokias problemas:

  1. IPR IS naudoja tą pačią duomenų bazę kaip ir ESPBI IS, todėl sutrikus vienos iš sistemų darbui, yra įtakojama ir kita; 
  2. IPR IS naudoja bendrus ESPBI IS duomenų rinkinius ir struktūras, todėl darant pakeitimus ESPBI IS sistemoje, reikalingi pakeitimai ir IPR IS pusėje – nėra autonomijos.

 

Įgyvendinus projektą, bus sukurta abiejų informacinių sistemų autonomija, kas leis greitesnį abiejų informacinių sistemų vystymą, vienoje informacinėje sistemoje atsirandantys nesklandumai ar trikdžiai neįtakos kitos informacinės sistemos veikimo.

 

Projektą inicijavo ir vykdo Registras centras

Į viršų

Slapukai

Šioje svetainėje naudojami slapukai

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami būtinieji ir nebūtinieji slapukai. Būtinieji slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą, yra įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, naudojame nebūtinuosius slapukus. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su nebūtinųjų slapukų įdiegimu ir naudojimu. Nepaspaudus „Sutinku“ ar išjungus šį pranešimą į įrenginį bus įrašomi tik būtinieji slapukai.

Daugiau informacijos ›

Sutinku