|
Grįžti į įprastinę versiją ›
E. sveikatos sistemos apkrova padidėjusi
Registruotis vizitui Prisijungti

Naujieji IPR sistemos funkcionalumai pristatyti sveikatos priežiūros įstaigoms

Liepos 4 d. Sveikatos apsaugos ministerijos ir Registrų centro specialistai susitiko su sveikatos priežiūros įstaigų (SPĮ) atstovais bei pristatė naujus, nuo liepos 1 d. įdiegtus, išankstinės pacientų registravimo (IPR) sistemos funkcionalumus, kurie turėtų palengvinti darbą gydymo įstaigoms:

Kompiuteris

Jei registruojantis sistemoje vizitas turi požymį „Priima tik su gydytojo siuntimu“, sistemoje nebus galima užsiregistruoti pas gydytoją be siuntimo.

IPR vizitų atmetimo priežasčių klasifikatorius papildytas dviem variantais:

1. registracija neatitinka keliamų reikalavimų – nepasirinktas elektroninis siuntimas.

2. Registracija neatitinka keliamų reikalavimų – pasirinktas netinkamas elektroninis siuntimas.

Taip pat buvo pristatyti nauji rengiami funkcionalumai, kurie sudiegti testinėje aplinkoje:

pavėžėjimo paslaugos. Pacientų patogumui yra kuriamas funkcionalumas, kuris leis užsisakyti pavėžėjimo paslaugą iki SPĮ, jei to reikalauja paciento būklė. Gydytojas, išrašydamas siuntimą ir įvertinęs paciento būklę, galės nurodyti, kad pacientui bus reikalingos pavėžėjimo paslaugos – tam bus padaryti reikalingi pakeitimai siuntimo formoje. Integracinių sąsajų dokumentacija yra parengta ir pristatyta įstaigoms.

Parengtos integracinės sąsajos Žaliųjų koridorių pacientų registravimui. Dokumentacija taip pat parengta ir pristatyta įstaigoms.

Svarbu pažymėti, kad naująsias funkcijas kiekviena gydymo įstaiga pradės testuotis individualiai.

Susitikimai su gydymo įstaigomis vyksta periodiškai, siekiant pristatyti planuojamus pokyčius, atsakyti į įstaigų atstovų keliamus klausimus, išgirsti ir įvertinti siūlymus dėl sistemos tobulinimo.

Žymos:
#IPR IS
Puslapis sukurtas:
Puslapis atnaujintas:
2023-07-10
2023-08-24
Spausdinti
Į viršų

Slapukai

Šioje svetainėje naudojami slapukai

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami būtinieji ir nebūtinieji slapukai. Būtinieji slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą, yra įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, naudojame nebūtinuosius slapukus. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su nebūtinųjų slapukų įdiegimu ir naudojimu. Nepaspaudus „Sutinku“ ar išjungus šį pranešimą į įrenginį bus įrašomi tik būtinieji slapukai.

Daugiau informacijos ›

Sutinku