|
Grįžti į įprastinę versiją ›
E. sveikatos sistemos apkrova padidėjusi
Registruotis vizitui Prisijungti

Planuojami ESPBI IS plėtros darbai – sveikatos priežiūros įstaigos kviečiamos ruoštis pokyčiams

Gydytojas

Artėjant reikšmingiems Elektroninės sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo informacinės sistemos (ESPBI IS) plėtros projekto darbams sveikatos priežiūros įstaigos kviečiamos pokyčiams ruoštis iš anksto.

Sveikatos priežiūros įstaigos ir jų naudojamų informacinių sistemų paslaugų teikėjai jau buvo informuoti apie atnaujintą ESPBI IS integracinių sąsajų dokumentaciją, kuri jau netrukus pradės galioti ESPBI IS „Mokymų“ (testinėje) aplinkoje.

ESPBI IS integracinių sąsajų dokumentaciją (v29) galima rasti čia. Atkreipiame dėmesį, kad siekiant palengvinti susipažinimą su atnaujinta ESPBI IS integracinių sąsajų dokumentacija (v29), dauguma pokyčių (atnaujinimų) tekstuose ir lentelėse yra paryškinti.

Gegužės pradžioje numatyti susitikimai, kurių metu dokumentacija bus aptariama su sveikatos priežiūros įstaigų IT specialistais bei su vaistinių IT atstovais.

Įstaigų atstovai kviečiami aktyviai dalyvauti dokumentacijos aptarime ir užduoti rūpimus klausimus.

Žymos:
#ESPBI IS
Puslapis sukurtas:
Puslapis atnaujintas:
2024-04-30
2024-04-30
Spausdinti
Į viršų

Slapukai

Šioje svetainėje naudojami slapukai

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami būtinieji ir nebūtinieji slapukai. Būtinieji slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą, yra įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, naudojame nebūtinuosius slapukus. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su nebūtinųjų slapukų įdiegimu ir naudojimu. Nepaspaudus „Sutinku“ ar išjungus šį pranešimą į įrenginį bus įrašomi tik būtinieji slapukai.

Daugiau informacijos ›

Sutinku