Grįžti į įprastinę versiją ›
Registruotis vizitui Prisijungti

Aktuali informacija dėl šifravimo protokolų

Informuojame, kad siekiant maksimaliai užtikrinti elektroninės informacijos saugą bei paslaugų prieinamumą nuo 2023 m. sausio 31 d. Elektroninės sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo informacinė sistema (ESPBI IS) ir Išankstinės pacientų registracijos informacinė sistema (IRP IS) elektroninėms paslaugoms teikti internetu nebepalaikys TLS 1.0 ir TLS 1.1 šifravimo protokolų.

Kabeliai

Atkreipiame dėmesį, kad nurodytų šifravimo protokolų atsisakymas turės įtakos visiems ESPBI IS Ir IPR IS naudotojams (tiek pacientams, tiek sveikatos priežiūros įstaigų specialistams) naudojantiems šias žiniatinklio paslaugas (angl. web service): ws.esveikata.lt ir iprws.esveikata.lt bei pasenusias, gamintojų nebepalaikomas operacines sistemas (pvz. „Microsoft Windows XP“ („Internet Explorer“ 8 naršyklė), „Microsoft Windows Vista“ („Internet Explorer“ 7, 8, 9 naršyklės), „Microsoft Windows“ 7 („Internet Explorer“ 8, 9, 10 naršyklės),  taip pat sveikatinimo įstaigų sistemas, nepritaikytas darbui su saugiais šifravimo protokolais TLS 1.2, TLS 1.3.

Prašome naudoti gamintojų palaikomas operacines sistemas ir su jomis teikiamas naujausias interneto naršykles.

Be to, naudotojai turėtų pritaikyti sveikatinimo įstaigų IS saugioms TLS versijoms bei iš anksto informuoti asmens sveikatos priežiūros įstaigų informacinių sistemų palaikymo paslaugų teikėjus (vystytojus), vaistinių informacinių sistemų palaikymo paslaugų teikėjus (vystytojus), kurie teikia priežiūros paslaugas ir užtikrins TLS 1.0 ir TLS 1.1 šifravimo protokolų atsisakymą šioms žiniatinklio paslaugoms (angl. web service): ws.esveikata.lt ir iprws.esveikata.lt.

Žymos:
#TLS
Puslapis sukurtas:
Puslapis atnaujintas:
2023-01-07
2023-06-27
Spausdinti
Į viršų

Slapukai

Šioje svetainėje naudojami slapukai

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami būtinieji ir nebūtinieji slapukai. Būtinieji slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą, yra įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, naudojame nebūtinuosius slapukus. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su nebūtinųjų slapukų įdiegimu ir naudojimu. Nepaspaudus „Sutinku“ ar išjungus šį pranešimą į įrenginį bus įrašomi tik būtinieji slapukai.

Daugiau informacijos ›

Sutinku